Ponúkame tvorbu web stránok - Vráble od základných web stránok po web stránky s množstvom funkcionalít, ktoré sú postavené na CMS systéme.

Web stránky - Vráble vytvárame lebo nás práca baví. Responzívny web dizajn - Vráble majú všetky nami vytvorené web stránky, a tak sa prispôsobujú telefónom, tabletom, notebokom a pc v závislosti od zobrazenia. Tvoríme web stránky - Vráble, ktoré sú jednoduché a zrozumiteľné pre potencionálnych zákazníkov, aby sa v nich vedeli ľahko orientovať a tým neprichádzate o budúcich klientov. Za všetky vytvorené web stránky - Vráble neplatíte žiadne mesačné poplatky.

Basic web stránky Vráble

Tvorba web stránok Vráble vytvorí web stránku so základnými informáciami o firme, vďaka ktorým sa na internete potencionálni zákazníci dozvedia, aké služby alebo produkty ponúkate. Tieto web stránky - Vráble majú všetko potrebné pre ich funkcionalitu, avšak odlišujú sa od Profi web stránok náročnosťou postavenia celého webu. V každej z variánt vytvorenia webu Vráble, ktorú si vyberiete, Vám ochotne pomôžeme a poradíme, ako je vhodné vytvoriť obsah stránky, ako prispôsobiť obrázky a pod. Ak potrebujete web stránku Vráble do 24hod mať funkčnú a máte všetky potrebné podklady ktoré nám zašlete, dokážeme robiť aj zázraky.

Profi web stránka Vráble

Tvorba web stránky na mieru - Vráble, je webová stránka, ktorá má hlbšie prepracovanie pre vyhľadávače. Pri tvorbe web stránky - Vráble vytvárame vnútro, ktoré je plne SEO optimalizované, a to preto, aby Vás google mal rád. Sekcie web stránky, rovnako podstránky ladíme na maximálnu rýchlosť načítavania a kompresiu webu tak, aby ste sa dostali na najlepšie hodnoty pre google - PageSpeed Insights. Rovnako ladíme web stránky - Vráble na to, aby facebook vedel čo najlepšie identifikovať v popisoch Vaše produkty alebo služby. Vo všetkých týchto nastaveniach web stránky - Vráble používame najnovšie inovácie, ktoré sú potrebné na Vaše napredovanie.

Ponúkame pre Vás aj:

Redizajn web stránok

Zastaralá stránka v html kóde, alebo web čo nie je responzívny? Prerobíme Vám web alebo eshop aby ste mohli napredovať.

TVORBA ESHOPOV

Eshopy s responzívnym designom sú u nás samozrejmosť. Každý eshop vytvorený nami je pripravený predávať Vaše produkty.

Zrýchlenie web stránok

Pre zrýchlenie web stránky porovnáme viacero faktorov a na základe nich nájdeme najvhodnejšie riešenie pre Váš webový projekt.